Klimatyzacja

Klimatyzacja to również ogrzewanie, nawilżanie i osuszanie.

Oferujemy projekt, montaż i serwis.


Klimatyzacja to pojęcie, które większość osób utożsamia wyłącznie z chłodzeniem powietrza, jednak klimatyzacja to również ogrzewanie, nawilżanie i osuszanie, mające na celu utrzymanie parametrów powietrza w zadanych warunkach klimatycznych.

Oferujemy projekt, montaż i serwis:

  • klimatyzacji komfortu - mającej na celu utrzymanie optymalnych warunków dla komfortu funkcjonowania człowieka,
  • klimatyzacji przemysłowej - zapewniającej optymalne warunki dla określonego procesu przemysłowego (np. serwerownie lub miejsca przechowywania żywności),
  • klimatyzacji pomieszczeń czystych – zapewniającej czystość mechaniczną i mikrobiologiczną powietrza *(np. w laboratoriach lub na salach operacyjnych).

Instalacje klimatyzacyjne wykonujemy w rożnego rodzaju obiektach: w domach prywatnych, biurach jak również w sklepach, halach czy magazynach. Nasze instalacje pracują w pomieszczeniach o różnym rygorze utrzymania czystości, temperatury i wilgotności.

W ofercie posiadamy klimatyzatory wszystkich mocy i rodzajów. Wszystkie z nich posiadają sprężarki inwerterowe co oznacza, że posiadają funkcję chłodzenia oraz grzania, zatem klimatyzator staje się bardzo ekonomicznym źródłem ciepła w okresach przejściowych naszego klimatu.

Posiadamy wszelkie uprawnienia do obrotu czynnikami roboczymi (certyfikaty f-gazowe) i niezbędnymi narzędziami do napełniania instalacji chłodniczyc