Wentylacja

Poprawa komfortu przebywania w pomieszczeniach.

Wentylacja jest niezbędna w obiektach gdzie przebywają ludzie czy zwierzęta.


Głównym celem wentylacji jest poprawa komfortu przebywania w pomieszczeniach. Prawidłowo działająca wentylacja jest niezbędna w obiektach, gdzie przebywają ludzie czy zwierzęta. Dopływające z zewnątrz powietrze zapewnia wymianę zużytego i zanieczyszczonego na świeże, niezbędne do oddychania oraz prawidłowej i bezpiecznej pracy urządzeń zużywających powietrze. Jest to szczególnie ważne w sytuacji dodatkowych zanieczyszczeń, takich jak dym papierosowy, opary substancji chemicznych, pyłów itp.

Zła wentylacja jest najczęstszą przyczyną bólów głowy, zmęczenia, chorób układu oddechowego, alergii czy podrażnienia błon śluzowych, wpływa także na niszczenie ścian budynków (grzyb). Odpowiednia wentylacja pozwoli uniknąć tych sytuacji, poprawi jakość życia, pracy i samopoczucia.

Firma nasza oferuje usługi w zakresie doradztwa, projektowania instalacji oraz kompleksowego montażu systemów wentylacji mechanicznej jak i grawitacyjnej. Wykonujemy instalacje wentylacyjne w obiektach o różnym przeznaczeniu oraz standardzie wykonania. Podejmujemy się zarówno niewielkich robót np. dla domu czy niewielkiego biura, jak również skomplikowanych systemów dla przemysłu i gastronomii.

Korzystamy z nowoczesnych materiałów i urządzeń uznanych producentów gwarantujących wysoką jakość i późniejszą bezawaryjną pracę budowanych systemów. Zakres naszych usług obejmuje też modernizację istniejących instalacji wentylacyjnych oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.